Trumpa informacija

AB Panevėžio stiklas savo gamybinę veiklą pradėjusi 1965 metais, yra viena didžiausių Baltijos šalių įmonių gaminančių stiklo gaminius.

icon_widget_image Pirm-Ketv: 7:00 - 15:45, Penktadienis - 7:00 - 14:30 icon_widget_image Pramonės g. 10, Panevėžys LT-35100 Lietuva icon_widget_image +370 45 507960 icon_widget_image info@paneveziostiklas.lt

AB Panevėžio stiklas

Pasveikintas naujasis Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos prezidentas

Panevėžio miesto meras pasveikino naujai išrinktą Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos prezidentą. Ateinančius ketverius metus asociacijos vadovo vairą krašto pramonininkai patikėjo Gintarui Petrauskui – stiklo gamyklos akcinės bendrovės „Panevėžio stiklas“ generaliniam direktoriui. Jis šiose pareigose pakeitė dvi kadencijas asociacijai vadovavusį Mantą Gudą, kuriam padėkota už aštuonerius lyderystės metus vadovaujant Panevėžio krašto pramonininkų asociacijai.  

„Naudodamasis proga noriu padėkoti gerbiamam Mantui Gudui už energiją ir rezultatyvų darbą, vykdant asociacijos prezidento pareigas. Dėl Jūsų profesionalumo asociacija ir Panevėžio miesto savivaldybė drauge nuveikė didelių, miestui svarbių darbų. Dėkoju Jums ir linkiu naujajam prezidentui perimti gerbiamo Manto iniciatyvas bei imtis naujų. Visos jos, kuriančios vertę Panevėžiui ir panevėžiečiams, visada laukiamos, palaikomos ir toliau drauge bus sėkmingai įgyvendinamos“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Visuotinio susirinkimo metu naujasis PKPA prezidentas pabrėžė, kad asociacija išskirtinį dėmesį skirs ne tik verslo aplinkos sąlygų gerinimui ir įmonių konkurencingumo stiprinimui, bet ir miesto iniciatyvoms. Svarbūs bus tokie klausimai, kaip jaunimo motyvacija likti regione, įmonių plėtra ir technologinis atsinaujinimas.

Panevėžio krašto pramoninkų asociacija aktyviai telkia ir stiprina viso regiono pramonės ir paslaugų įmones bei mokslo institucijas.

Šaltinis: https://www.panevezys.lt/lt/naujienos/pasveikintas-naujasis-panevezio-zgj3.html